piątek, 1 lutego 2008

Miej świadomość

Na początku mały disclaimer: nie jestem w żadne sposób związany z Empikiem, ani rodzinnie, ani znajomościami, ani - co najważniejsze finansowo.

Ostatnio od znajomych w osobach Bogus_lawa i ESa dowiedziałem się o bardzo interesującej usłudze wprowadzonej w internetowej odsłonie empiku. Mianowicie można za jego pośrednictwem sprowadzać towar z zagranicy. Na przykład książki. Łącznie z tymi wydawanymi np. przez Black Library. Bardzo fajna sprawa dla ludzi bez kredytówki lub obawiających się o jej bezpieczeństwo. A jeszcze fajniejsze są ceny bo z tego co chłopaki mówili zazwyczaj towar idzie z USA a wszyscy wiemy jak aktualnie stoi dolar. I tak dla przykładu: pierwsza część cyklu o Herezji Horusa wersja polska czyli Wywyższenie Horusa ma z tyłu nadrukowaną cenę 34 pln'y natomiast wersja oryginalna czyli Horus Rising kosztuje po przeliczeniu ~21 pln'y. Nie mam pytań. A jeśli człowiek aka konsument ;) chce to może odebrać zamówienie w salonie co koszty wysyłki redukuje do 0 złotych.
Wiem, że słowo kryptoreklama wydaje się być za słabe w przypadku tej notki ale raz na jakiś czas można. Chyba. A tak w ogóle to wszystko w trosce o Waszą świadomość konsumencką :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz