czwartek, 6 grudnia 2007

Prezesi, dolary i darmowe gierki

W naszej ukochanej firmie zmienił się prezes. Tutaj znajdziecie więcej info. W ogóle nie wiem co z tego może dla nas jako graczy wynikać ale mam nadzieję że nie uświadczmy zmian na gorsze w najbliższym czasie. Nie da się ukryć, że wyniki finansowe GW w ostatnim czasie nie były zachwycające ale mam nadzieje, że nowy szef rozumie, że są lepsze sposoby na ich poprawę niż podnoszenie cen.
A propos cen mam propozycję: złóżcie rozpiskę do nowej armii, potem policzcie jej koszt np. w tym miejscu a następnie pomnóżcie to razy 2,5 - macie koszt w PLNach. Pozostaje tylko to przetransportować przez ocean. Jakby ktoś miał pomysł na tanie załatwienie sprawy nie wiążące się np. z lotem balonem w obie strony to niech da cynka. Cała bitewniakowa Polska będzie mu wdzięczna :)
A w oczekiwaniu na figury za tanie dolary można się pobawić darmową gierką która Black Gobbo odświeżyło. Swego czasu była skitrana na starym www o 3 wojnie na Armageddonie (pisałem o tym nawet na starym blogu) ale niestety strona już znikła. A szkoda bo z tego co pamiętam było tam trochę fajnego fluffu. Jednak gra pozostała a ściągnąć ją można stąd. Jak znalazł na długie zimowe wieczory w przerwie świątecznej...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz