środa, 12 grudnia 2007

Gratulacje !!

Zawodnicy związani z Cypra Probatii przygotowali własny dodatek do Battlefleet Ghotic o tytule "The Book of Nemesis". Jest to na tyle wartościowa praca, że ludzie zarządzający serwisem Specialist Games'ów umieścili ja w swoim netowym periodyku Fanatic Online Issue 96. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować. Naprawdę kaaawał dobrej roboty robiący wrażenie. Rzadko w światku naszego hobby mamy okazję do patriotycznych uniesień (do tej pory tylko Vladdi na GT UK no i oczywiście ETC) więc korzystajmy. A jak ktoś się dzięki temu skusi by spróbować Ghotica to już w ogóle autorzy osiągną pełen sukces.
Ostatnio moje Imperial Navy zaginęła na którejś półce ponieważ wszelki moce przerobowe dla SG pochłaniał Blood Bowl ale w zaistniałej sytuacji czuję się zobowiązany by odnaleźć krążowniki i towarzyszące im eskortowce i pokierować tą armadą w jakiejś kosmicznej potyczce. Zwłaszcza, że ta gra jest warta tego by jej poświęcić trochę czasu. Dla mnie osobiście połączenie świata 40ki oraz tego:
to jedno z ciekawszych możliwych połączeń. A, że zasady są fajne, modele ładne, a koszty zabawy niskie no to w ogóle znikają jakiekolwiek opory. Pozostaje tylko kwestia czasu czyli kiedy w to wszystko grać ale bez BFG też jest ten problem więc jedna gra w tą czy w tą już różnicy nie zrobi ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz