sobota, 22 grudnia 2007

BBB - dodatek

Domyślam się, że niektórych już mogą męczyć notki o Blood Bowl'u więc niech potraktują ten wpis jako zapowiedź recenzji najnowszej odsłony Imperial Armour - wersja Apokaliptyczna. W końcu dotarła do mnie paczka i niedługo będę gotów podzielić się swoimi odczuciami.
Natomiast wracając do krwawego sportu niezawodny Yedli przygotował appendix do ostatniej notki w postaci paru ciekawych linków.
Tu znajdziecie starego BB na PCta. Prehistoria. Niestety nigdy nie miałem okazji w tą grę zagrać ale zastanawiam się czy może da się to uruchomić na komórce. Skoro dzięki jakiemuś sprytnemu emulatorowi da się pograć w Monkey Island...
Natomiast tu oraz tu znajdziecie serwisy do grania w BB po sieci. Nie miałem jeszcze czasu żadnego przetestować wiem tylko, że Jasiu aka Jezo (od nas z Pozka) na fumbbl'u pogrywa i nie narzeka. Mówił tylko, że tam cały czas obowiązują zasady 4to edycyjne (aktualne to 5) ale różnice nie są na tyle duże by to mocno komplikowało życie binarnego trenera. Jeśli więc ktoś z Was cierpi na deficyt przeciwników w swojej okolicy lub szuka nowych wyzwań może warto spróbować.
Jak widać oczekiwanie na drugą połowę 2008 można sobie urozmaicić całkiem ciekawymi substytutami. Ale można też wyjść normalnymi figurkami na porządne boisko i zrobić to jak prawdziwi mężczyźni, bez narażania się na łatkę dziecka neostrady ;);).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz