niedziela, 18 listopada 2007

Młotki kolejne podejście

Vodecki zrobił kolejne podejście do zagadnienia Młotków umieszczając propozycję regulaminu na liście ligowej. Oczywiście największym problem są nagrody, a konkretnie ich wykonanie/sfinansowanie. Mam nadzieję, że ta kwestia nie zatrzyma organizacji tej zabawy bo idea mi się bardzo podoba i warto chociaż spróbować ją wcielić w życie. Jednak Liga na obecnym etapie rozwoju sprowadza się do rankingu, rozdzielania masterów, i ustalaniu PKZ'tów. Powstaje pytanie czy to jest to co wystarcza i na tym etapie się zatrzymujemy czy ma ktoś wizję jak a co ważniejsze gdzie to pociągnąć dalej?
Osobiście, wydaje mi się, że nigdy nie jest tak dobrze by nie mogłoby być lepiej i Liga powinna się rozwija jednak nie wyobrażam sobie tego bez jakiegoś źródła finansów. Zresztą niedawno już pisałem o tym nie będę się więc powtarzał. Ograniczę się do stwierdzenia, że Młotki będą swoistym testem dla środowiska koordynatorów, czy uda się nam zorganizować coś co ma już "oszlifowany" pomysł i opracowaną formułę. Tak naprawdę pozostaje rozreklamowanie tego na forach by ludzie głosowali, policzenie głosów, i rozdanie nagród. Które trzeba oczywiście wcześniej przygotować i pewnie okaże się to największym problemem. Oby nie barierą nie do pokonania.


Jeśli się Młotki 2008 wypalą będzie to dobry prognostyk dla ligi. Może na fali takiego sukcesu udało by się od przyszłego sezonu wprowadzić rejestracje ligową dzięki której na aktualizację rankingu zainteresowani by nie musieli czekać tygodniami. A liczba zainteresowanych będzie wzrastać - w to nie wątpię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz