środa, 19 marca 2008

Łódka przyspiesza.

Załoga stojąca za skrótem BoLSczyli ekipa z jakiejś amerykańskiej stronki niedawno zaprezentowała previewu swojego najnowszego dodatku odwołującego się do okresu Wielkiej Krucjaty. Natomiast teraz uderzyli ze swoim nowym mini-dexem czyli Ordo Hereticus Strike Force.
Z tego co się zdążyłem zorientować jest to wariacja na temat zwykłej listy siostrzyczek. Zmiany nie ograniczają się jednak do zmiany obowiązkowego HQ oraz troopsów lecz mamy sporo nowych zabawek. Stanowią one główną atrakcję tego pdf'a i tak np. półnagie Sister of Repentia mogą szarżować prosto z poda. O ile to przeżyją. Mamy też pody z Heavy Supportu które są zapakowane lufami i amunicją. Mają też BS 2. Zresztą już kiedyś takie były z katarynkami w którymś IA natomiast tu mamy np z Rakietami z Egzorcysty. Jest klimat. Konkretnie D3*D6 tego klimatu. Jest też... zresztą sami zajrzyjcie nie będę Wam odbierał tej przyjemności czytania opisu nowego Zabójczego Urządzenia do Podboju Galaktyki wraz z Jej Najbliższymi Przyległościami.
Lista nie ma delikatnie mówiąc jakiejś zabójczej ilości jednostek by nie powiedzieć wręcz przeciwnie jednak to co jest da się fajnie poukładać i wtedy rzeczywiście wychodzi Inkwizycyjny Strike Force. Czyli na łeb, na szyje, na przeciwnika najlepiej z palnikiem i meltą - nikt się nie spodziewał hiszpańskiej Inkwizycji. Jeśli będziemy to traktować jak dodatek a nie alternatywę dla kodeksu Witch hunterów to najnowsze dzieło panów z BoLSa będzie w pełni satysfakcjonujące.
Następną produkcją z cyklu Mini-dexów będzie Adeptus Arbites - czyli twardzi panowie z pałkami i tarczami. Muszę przyznać, że produkcje z logiem Bell of lost souls trzymają równy i dosyć wysoki poziom i te już opublikowane wzmagają mój apetyt na te pozostające w zapowiedziach. Zresztą nie jestem odosobniony w swoim sądzie i nie tylko ja bym te dzieła dopuszczalłna turniejach. Przynajmniej tych lokalnych.
Miłej lektury.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz