wtorek, 25 marca 2008

Coś dla oka...

Na Glorii Victis jest wiele działów a niektórzy uważają, że wręcz zbyt wiele ale dla mnie zdecydowanie najważniejszym jest ten o turniejach. Jednak czasem powodowany jakiś mrocznymi (masochistycznymi (?)) pobudkami klikam na link do hyde parku gdzie można trafić na takie tematy jak ten. Internet w niewłaściwym rękach może być narzędziem zbrodni przynajmniej dla szarych komórek.
Pomimo takich "perełek" warto zaglądać w to miejsca bo można trafić na perełkę bez cudzysłowu jak np. trailer Blood Questa.

Niestety film nie powstał co można uznać za początek pewnego rodzaju fatum ciążącego nad 40kową filmografią ale chociaż ten zwiastun się ostał złym mocom ;). Nie da się ukryć, że aktualnie już trąci trochę myszką ale ogląda się przyjemnie a dodatkowo może dla kogoś być motywacją by zapoznać się z komiksem o tym samym tytule. Zwłaszcza, że jest on dostępny za darmo wraz z resztą Warhammer Monthly na stronie Black Library. Niestety w kawałkach ale darowanemu koniu...
Skoro już jesteśmy w klimatach marinsów i walenia z bańki to jeszcze na koniec ładny obrazek który się znajdzie na nowej powieści o wilkach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz