sobota, 15 września 2007

Golden Demon edycja PL

Na Polconie oprócz dwóch turnieji 40ki odbył się po raz pierwszy w Polsce legendarny Golden Demon. To już kolejna impreza GW znana do tej pory jedynie z Białych Krasnali która odbywa się w Polsce. Doczekała się nawet własnej strony i stosownej domeny. Strona zgodnie z obowiązującymi trendami strona posiada własne forum. Mogłoby się wydawać, że organizacja była i jest pro. I o ile na etapie przygotowań do imprezy mam wrażenie, że niczego nie zabrakło o tyle po jest trochę gorzej.

Niestety nie udało mi się znaleźć ani wyników konkursu ani jakichkolwiek zdjęć figur na WWW. Na wspomnianym forum Szaman tłumaczy, że zdjęcia są poddawane obróbce i nie chcą wrzucać niczego w słabej jakości na stronę. Argumentacja jak najbardziej zrozumiała i racjonalna tylko 2 tygodnie na obrobienie zdjęć to nie tak mała czasu. A lista nazwisk nie wymaga takich nakładów czasu jak fotki. Miejmy nadzieję, że uda się szybko updatować stronę bo ostatnia aktualizacja pochodzi z 24 sierpnia i trochę słabo to wygląda.

Z jednej strony jest to kolejna impreza GW w naszym kraju której czegoś brakuje do pełnego szczęścia ale z drugiej strony cieszy, że te imprezy regularnie się odbywają. Liga też na początku nie była idealna ;).