czwartek, 2 sierpnia 2007

Reprezentacyjne Who is Who cz. 2

Ciąg dalszy spotkania z naszą reprezentacją. Kolejność nadal jest przypadkowa.

Na początek Jachu:

1. Ksywka i czemu taka a nie inna: jachu_ka - bo "św. Matka Teresa z Kalkuty" już zajęte...
2. Armia na Euro: DHDS (World Eaters: Deamon Home Delivery System) - armia zaczyna z 5 modelami na stole, z których wysypuje się 47 demonów Khorna.
na stole:
lord - rozpędzony to najwiekszy twardziel w swiecie szuting fejza jakiego znam: T5, W4, Sv2+ Inv, FnP, odporny na insanty. bierze w ryj 206 strzałów z S5 od amerykanskich tau i przezywa, albo 4 polskie boltery i sie sklada.
3 bajkersów z chamem - łańcuchowcem, który dostarcza grubasa. od kiedy nimi gram przezyli moze ze 3 bitwy.
dred-zasłaniajka - jak terenu nie starcza to zasłania. a bywa że jak 5 scout bikerów AoD podjeżdża na pałę, to dostaje rejdża i rozwala jak motor kurę.
tura pierwsza: ekipa wyjeżdża zza covera, jedzie na wspomnianą powyżej pałę. wrak drednota dogasa.
tura druga: coś mojego przeżywa, wychodzi to co czaiło się w łorpie i zaczyna się rzeź. no chyba że nie, jak to w armiach 0-1.
3. Co pamietasz z pierwszej bitwy: minę Puzona, kiedy oddzial 12 withoutnumbernych seedswarmowych genestealersów, który zestrzelił w 1 turze, w tej samej turze wylądował mu na plecach fiebase'a.
4. Najbardziej spektakularny fart w karierze turniejowej: mój? kiedyś trafiłem wszystkie 3 razy z orkowej big shooty z BS2.
5. Najbardziej spektakularny niefart w karierze turniejowej: jak u pana Hiczkoka: na początek 18 na instability na bloodthirsterze w 2 turze, a potem pech rośnie.
6. Ulubiona książka/film/płyta: Paragraf 22, J. Hellera / They live / śp. Pidżama Porno - Bułgarskie Centrum Hujozy
7. Grywasz w inne gry GW (jakie)?: od września zacznę chyba w battla deamonic legionem grać, bo nowy codex chaosu zamorduje mi armie skuteczniej niż master krafted czejnaksa.
8. Ulubione danie (poza pizzą na turnieju)?: zimna_wczorajsza_poranna kawa w robocie.
9. Ulubiony napój?: zimne piwo serwowane przez dlugonogie kelnerki-nimfomanki.
10. Ideał armii: zdecydowanie zero-jedynkowa, najlepiej HtH. rozwalasz przeciwnika jak motor kurę, albo rozbijasz się jak kura o motor. i nie ma zmiłuj.

... i Sokles:

1. Ksywka i czemu taka a nie inna: Trzy pierwsze litery nazwiska i imienia. Potrzebowałem czegoś na nick na maila, potem użyte na forum. Przyjęło się i zostało.
2. Armia na Euro: Eldarzy
3. Co pamietasz z pierwszej bitwy: nie mam za bardzo pojęcia kiedy się odbyła, na pewno było to Alaitockiem za głebokiej 3 edycji rhino-rushowej, bo wtedy zaczałem grać, ale to wszystko.
4. Najbardziej spektakularny fart w karierze turniejowej: 2 miejsce na masterze we Wrocławiu bodajże 2 lata temu, nie trafienie na Vladda, szereg fartów w bitwach, "specyficzna" bitwa z Beowulfem.
5. Najbardziej spektakularny niefart w karierze turniejowej: DMP - 8 runda gry z Brajtmanem, Min Max (ld 10, z markiem undyvided) po tank shocku od Małej Rybki ucieka ze znacznika. Prawie 800 punktów w plecy, z 17-3 zrobiło się 13-7. Prawie przez to przegraliśmy podium.
6. Ulubiona książka/film/płyta: Cykl Człowiek ze Słowem/Constantine/brak
7. Grywasz w inne gry GW (jakie)?: w tej chwili nie, grywalem kiedyś, teraz tylko czterdziestka.
8. Ulubione danie (poza pizzą na turnieju)?: Kurczak z ananasem
9. Ulubiony napój?: Coca-Cola
10. Ideał armii: mobilna, wytrzymała, z dużym firepowerem i wygarem w combacie, jeszcze nie wymyslono takiej.


Wysoki Człowiek zwany Mariosem:

1. Ksywka i czemu taka a nie inna: Marios - takie łatwe przeinaczenie mojego imienia z meksykańską nutą muczaczos Wink
2. Armia na Euro: Blood Angels (Dark Legion), normalnie grałbym Mariosami a la Marines, ale armia zajęta przez Asmo Wink
3. Co pamietasz z pierwszej bitwy: Około 14 lat temu w wfb, dostałem mega wpierdol (grałem krasnoludami) od gościa, który wtedy zamiatał w polskiej lidze lizardmenami..., czegoś się przynajmniej nauczyłem.
4. Najbardziej spektakularny fart w karierze turniejowej: Znalazłem na turnieju porzuconą pizzę. Nawet jeszcze ciepława była.
Jakoś nie pamiętam, ja zazwyczaj nie mam spektakularnych fartów, jeśli juz to przeciwnicy maja pecha Wink
5. Najbardziej spektakularny niefart w karierze turniejowej: Na Snocie 2007, znalazłem tylko jeden porzucony kawałek pizzy..., a tak poważnie to podczas EURO 2006 WFB powinienem zostawić Hellcannona w domu, nie zabijałbymi wojsk, nie frustrowałbym się, że rzuca same jedynli na ranienia...., jeśli chodzi o wh40k, to mam tylko traumę do "plazmowych" miotaczy ognia storm guardianów Jacka Zielińskiego, które wycinaja po 4-5 termosów na turę Wink
6. Ulubiona książka/film/płyta: Dyfuzyjny ruch masy...(joke Wink ), ostatnio nie czytam/Gwiezdne Wojny, 3 epizod jest mega/Daft Punk- Discovery
7. Grywasz w inne gry GW (jakie)?: Grałem chyba we wszystko, ale "podtrzymuję jeszcze WFB"
8. Ulubione danie (poza pizzą na turnieju)?: Befsztyk średnio wysmarzony i barszcz ukraiński
9. Ulubiony napój?: Dr. Pepper, Soki Fortuna: Guanabana, Salak, Persymona, i jeszcze kaktus...., z wyskokowych: Tequilla Wink
10. Ideał armii: Możliwość wystawienia 1 pakera(taki niby szef) i reszty mniej drogich oddziałów.

I na koniec polisz jor inglisz przed Gorzowem (el_piszczu):

1. Ksywka i czemu taka a nie inna: got stuck with it since primary school, 'el' came in because in internet times
2. Armia na Euro: Tau Question
3. Co pamietasz z pierwszej bitwy: getting trashed
4. Najbardziej spektakularny fart w karierze turniejowej: killing fully kitted SM librarian on a bike with drones in CC - it happens to me once in a while Evil or Very Mad
5. Najbardziej spektakularny niefart w karierze turniejowej: playing against 13man, 4PF DC on a 48x48 table
6. Ulubiona książka/film/płyta: Jacek Piekara's series about o Inquisitor Mordimerze Medderdinie, Boondock Saints, any Rammstein, Gorrilaz, Morcheeba album
7. Grywasz w inne gry GW (jakie)?: BFG, BB
8. Ulubione danie (poza pizzą na turnieju)?: kebap
9. Ulubiony napój?: tea Evil or Very Mad
10. Ideał armii: my own some time in the future Wink

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz