poniedziałek, 25 maja 2009

Euro. Incoming.

Przed pierwszym Euro udało mi się namówić naszych kadrowiczów do zwierzeń które ciągle znajdują się na tym blogu pod opieką Adeptus Archivus i możecie je znaleźć pod tymi linkami:
Reprezentacyjne Who Is Who cz. 1
Reprezentacyjne Who Is Who cz. 2
Reprezentacyjne Who Is Who cz. 3
W tym roku jeśli nasi reprezentanci dadzą się skusić wizją tabloidowej sławy chciałbym powrócić do tej zabawy. Biorąc pod uwagę, że rotacja w naszej drużynie do jakiejś porażającej nie należy to by się dowiedzieć czegoś nowego należałoby przygotować nowy zestaw pytań, (/początek/) jeśli więc jest coś co chcielibyście wiedzieć a boicie się się spytać (/koniec wyświechtanego zwrotu/) to piszcie choćby w komentarzach.
A póki co zainteresowanym lub szukającym rozrywki dla których bash jest za 3 razy za rzadko aktualizowany polecam kulisy wyłaniania się reprezentacji w WFB. Co prawda dyskusja nie jest pierwszej świeżości ale myślę, że nie wszyscy mieli okazję się z nią zetknąć i dla nich będzie ona nowa. I można by ja sklasyfikować jako ciekawostkę lub uznać, że ale ten kwadrotowy świat jest nooo... po prostu kwadratowy jednak od powodzenia naszych kolegów po młocie uzależniony jest powrót ETC do Polski bo to sukces w popularniejszym (póki co) battlu determinuje gospodarza kolejnej edycji Euro.
Jest jeszcze opcja by 40ka i battle rozdzieliły swoje drogi i o ile przez długi czas wydawała się ona mrzonką tak w kontekście braku turnieju towarzyszącego w 40stce może się stać choć trochę realniejsza. Myślę, że nadal będzie daleko do jej realizacji jednak osobiście uważam, że taka sytuacja która zaistniała w tym roku imprezie jako takiej nie służy. I jeśli częściej okrągła odmiana młotka ma ulegać dominacji kątów prostych to oddzielenie się i nadanie 40kowemu Euro innego w domyśle samodzielnego wymiaru niż side event dla battla może się okazać niezbędne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz