poniedziałek, 18 maja 2009

Czy często...

... zaglądasz Drogi Czytelniku na fora rozpisek? Albo w pokrewne tematy gdzie jest przedstawiona czyjaś koncepcja armii a inni ją kryt... komentują? Bo muszę się przyznać, że mi się to często nie zdarza by nie powiedzieć wprost, że jest bardzo rzadkie. A wynika to z faktu, że zazwyczaj niewiele się dzieje w tych topicach i trudno tam o jakąś merytoryczną dyskusję a jeśli tak się zdarzy to raczej konwersacja i to na temat legalności rozpiski a nie jej działania. W większości tych tematów też brakuje postów graczy naprawdę doświadczonych którzy jednym postem potrafią zawrzeć więcej niż reszta dyskutantów przez dwie strony.
Ale przychodzi taki czas w roku kiedy nasza krajowa czołówka jest niejako zoobligowana do pisania o rozpiskach, taktykach oraz swoich doświadczeniach z różnymi oddziałami jak i całymi armiami. Ten czas właśnie nastąpił bowiem już coraz bliżej do Euro i nasza reprezentacja zaczyna swój wyścig zbrojeń z czasem i Niemcami ;). I jedną z bardziej istotnych części tego wyścigu jest złożenie rozpisek które o tzw. mityczny klimat nie mają być nawet posądzane a mają po prostu być mocne i pełnić konkretną funkcje w teamie. Na fali Drużynowych Mistrzostw Polski warto zajrzeć na stosowne forum poświęcone naszym Najlepszym które tym razem wylądowało na Glorii.
Swoją drogą warto to odnotować, że przed trzecim już ETC pod-forum naszej reprezentacji ląduje na trzeciej stronie. Może warto pomyśleć, że skoro i tak liga służy selekcji większości z tego teamu to może warto by jego forum od tzw. następnego razu była na Stronie Ligowej. Zwłaszcza, że aktualnie ta w pełni zasługuje na takie miano i sprawia wrażenie stabilnej miejscówki sieciowej. A takie archiwum rozkmin autorstwa najlepszych graczy w naszym kraju nad rozpiskami z różnych edycji zebrane w jednym miejscu byłoby całkiem pouczające zwłaszcza dla nowych graczy.

2 komentarze:

  1. Ja nie widzę najmniejszego problemu z postawieniem działu DMP na ligowej, ale nikt się z takim wnioskiem nie zwrócił. A faktycznie mógłby to być niezły pomysł.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wydaje mi się takie całkiem rozsądne rozwiązanie - dzięki niemu uniknie się co rocznej tułaczki po różnych forach. Ale podejrzewam, że będzie to miało sens/będzie realne dopiero od przyszłego roku.

    OdpowiedzUsuń