piątek, 25 stycznia 2008

Multimedia

Jak już pewnie doskonale wiecie, dzięki np. gildii, popełniliśmy z klubowiczami coś co nazwaliśmy ambitnie Sztab TV. Jeśli jednak ktoś jakimś cudem tego jeszcze nie widział to zapraszam. Planuje na tym blogu za parę odcinków popełnić wpis odsłaniający kulisy powstawania programu ale póki co wolę się skupić na tym by te kolejne odcinki w ogóle powstały. A jak jeszcze się uda zanotować progress poziomu całego widowiska to chyba będę warp'o-wzięty.
Jednak dla tych co nie mogą się doczekać kolejnych części mam alternatywę. Co prawda pozbawioną obrazu i po angielsku ale za to sporo dłuższą z całkiem pokaźnym już archiwum. Oto rasowy podcast o świecie gier GW: The Drop Pod Cast. Oczywiście jeśli ktoś chce, może to dodać do innych swoich podcastów w itunes'ie, ale na szczęście nie jest to jedyny sposób by posłuchać co chopaki mają do powiedzenia. A mają całkiem sporo. Od ostatniej publikacji wprowadzili nawet coś jak spis treści gdzie mamy info jaki temat w którym momencie się zaczyna - przydatna rzecz.
Nawet jeśli to co panowie z poda mają nam do opowiedzenia wyda się średnio sensowne to zawsze można potraktować jako inwestycje czasową w język. W końcu nie samym czytaniem człowiek żyje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz