wtorek, 8 stycznia 2008

Darmochy ciąg dalszy

Przyznaje się - zaglądam czasem na Cytadelę, co prawda bardzo rzadko, bo i coraz mniej tam 40ki i generalnie GW ale raz po raz wchodzę. Domyślam się jednak, że niektórym "religia zabrania" a niektórym najzwyczajniej szkoda czasu. Jednak czasem warto bo ostatnio znalazłem tam link do nie łatwej do wyklikania podstrony na Specialist Games pt. "Games variants" (jej znalezienie może być utrudnione przez literówkę w adresie ;)).
Znajdują się na niej różne "wariację na temat" np. Blood Bowla, czy Epica jak i rzeczy oderwane od aktualnych klimatów GW. Szerszy opis już powstał więc nie będę się powtarzał. Ograniczę się do typowego dla mnie w takich stwierdzenia - warto zajrzeć :).

2 komentarze:

  1. Nie mogę się zgodzić, że ciężko stronkę znaleźć - wystarczy kliknąć na specialiście w "games" na menubarze i jest na dole odsyłacz "games variants".
    A chyba wszystkie z wariantów tkwią w poszczególnych grach w artykułach...

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla mnie wszystko co nie jest wielkim literami z glowem najlepiej jest ciężkie do znalezienia ;). A tak serio ja na to nie trafilem dzieki wizytom na SG. Jak ktoś ma wyrobione nawyki na konkretnej stronie to może mieć problem z odkryciem czegoś co nie jest należycie wyeksponowane. IMHO ten link ginie.

    OdpowiedzUsuń