piątek, 28 stycznia 2011

Podcast nr 3 Czyli Łysemu nie chciało się pisać


Udało się nam w końcu spotkać, przy świeżo zakupionym przez Micha mikrofonie i nagrać kolejny odcinek podcasta. Tym razem podeszliśmy do wyboru tematu ambitnie i wzięliśmy na tapetę całe poprzednie 12 miesięcy – czyli zrobiliśmy podsumowanie roku 2k10.  Wydaje mi się, że technicznie jest lepiej niż w dwóch dotychczasowych odsłonach naszego słuchowiska 40kowego, natomiast jak to wyszło merytorycznie – oceńcie sami.

Podcast nr 3 Czyli Łysemu nie chciało się pisać.

10 komentarzy:

 1. technicznie jest super!

  tematycznie też - uwielbiam wasz luz rozmowy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten luz to w nie małym stopniu Twoja zasługa. Bo przez Twojego linka kiedyś na fb trafiłem na wywiady Artura Rawicza na cgm.pl a nie ukrywam, że one mnie trochę zainspirowały przy szukaniu formuły na podcasta :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podcast pierwsza klasa 8)
  Tematyka również, ale mogliście się choć trochę przygotować z wiadomości na temat ETC :P
  Bo to trochę inaczej organizacyjnie wygląda ;)

  Pozdrawiam
  Inki 8)

  OdpowiedzUsuń
 4. P.S. jak będę miał torchę czasu wieczorem to sprostuje parę rzeczy na temat ETC :P

  OdpowiedzUsuń
 5. No to parę informacji dotyczących ETC:
  - w tym roku ETC odbywa się w ramach World minature Expo w Szwajcarii w Montreux.
  http://www.we2011.com/
  - Turniej singlowy: 18-19 sierpnia
  - Turniej drużynowy: 20-21 sierpnia

  Co do klaryfikacji oraz regulaminu ETC, to nie są całkowicie niezależne od kraju który organizuje ETC. Klaryfikacje są tworzone na podstawie ustaleń z lat poprzednich przez międzynarodowy zespół sędziowski. Misje i punkty (regulamin) są po debacie są głosowane przez kapitanów.
  Więc PKZety nie będą używane na ETC w Polsce, przynajmniej nie w sposób bezpośredni ;)

  Pozdr
  Inkq

  OdpowiedzUsuń
 6. O ETC trzeba będzię zrobic osobny odcinek kiedy nadejdzie pora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba w ramach ożywiania SubRosy coś na temat ETC skrobnę, bo nie może być tak że w kraju mistrzów jest tak mała wiedza na temat tego świetnego wydarzenia :P

  Pozdr
  Inki 8)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przede wszystkim dzięki za podcast jego Twórcom. Bez wątpienia skutecznie podsyca on fazę na 40k (przynajmniej moją) i urozmaica formy jej zaspokajania.

  Co do treści odcinka nr 3: z zainteresowaniem posłuchałem luźnej gadki przeglądowej. Większa niż zwykle porcja luzu nie przeszkadza, może tylko poza werbalną formą zdumienia Treja na początku, "że to się już nagrywa" - przypadkiem odpaliłem odcinek bez słuchawek przy rodzinie... Ok, my fault :D
  Czego bym jeszcze posłuchał o roku 2010: paru zdań podsumowania twórczości fanowskiej i na temat zorganizowanego grania innego niż typowo turniejowe. Ale może nie ma o czym mówić? ;)

  Osobne wielkie dzięki za wzmiankę o KillZone - szukałem czegoś takiego, nawet zacząłem jakiś dziwny crossover robić, a tu proszę - gotowe jest. I oby zaskoczyło na dłużej.

  OdpowiedzUsuń
 9. Za wulgaryzm lub chociaż brak ostrzeżenia przepraszam :) Wejdzie na stałe na grafikę tak w razie co :). Poruszenie wszystkich tematów wymagałoby by pewnie jeszcze jednego jeśli nie dwóch odcinków więc dokonaliśmy mniej lub bardziej świadomej selekcji.
  KillZone wygląda naprawdę fajnie czekam na jakąś do przetestowania. Zanim temu się nie przyjrzałem nie spodziewałem się, że to będzie aż tak zaawansowane.

  OdpowiedzUsuń