sobota, 25 kwietnia 2009

A czy Ty już zagłosowaleś?

Wraz z nadciągającym już wręcz milowymi krokami Drużynowymi Mistrzostwami Polski zbliża się również oficjalne zamknięcie sezonu ligowego. Podium, zwycięzcy i reprezentacja naszego kraju na Euro a także kwiaty, wywiady, wycieczki do zakładów pracy i te klimaty. A przy okazji również rozdanie młotków czyli nagrody środowiska dla środowiska czyli moment chwały orgów czy sędziów. Tutaj znajdziecie zarówno listę nominowanych w 7 kategoriach oraz opis procedury głosownia.
Nie jest ona może szczególnie zautomatyzowana ale mam nadzieję, że nie powstrzyma Was to przed dokonaniem wyboru. Nadal nie jest to szczególnie czasochłonne i na pewno jest warte tej chwili spędzonej na napisaniu maila. Jakby ktoś miał wątpliwości co do swojego ligowego ID znajdzie je bez problemu (najwyżej korzystając z ctrl + f) w rankingu.
Nie będę się tutaj po raz kolejny się rozwodził nad tym dlaczego te nagrody są ważne dla środowiska i jego rozwoju bo pisałem tu o tym nie raz i nie dwa. Nie będę się więc powtarzał i ograniczę się do sparafrazowania może nieco patetycznie ale wydaje mi się, że mimo wszystko na miejscu hasła powstałego przy okazji mobilizacji do jakże boleśniejszych wyborów politycznych:

Młotki szansą dla naszej 40ki. Pomóż ją wykorzystać.

Właśnie wykorzystać młotki:

3 komentarze:

 1. Super Hornio Trener30 kwietnia 2009 21:39

  Ciekawe czy jest net na działce?

  OdpowiedzUsuń
 2. A chcesz zagłosować czy tesknisz za moim słowotokiem ? :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super Hornio Trener30 kwietnia 2009 22:21

  Dobre, dobre...głosować oczywiście :) Do zobaczyska:)

  OdpowiedzUsuń