wtorek, 15 kwietnia 2008

Wyłania się ETC

DMP zakończone a tu już kolejna drużynówka pojawia się na horyzoncie mianowicie ETC czyli starcie teamów z całej Europy. Tegoroczna odsłona będzie miała miejsce w Włoszech w Modenie konkretnie. Lokalizacja jest przechodnia a z racji tego, że w zeszłym roku w battlu (który był pierwszy i jest większy) wygrali włosi to teraz wszystkich chętnych czeka wycieczka do ciepłego kraju. Nie orientuje się jak to wygląda u innych ale u nas gra w reprezentacji to honor i sława. Przynajmniej chętnych jest więcej niż miejsc :). Zeszłoroczny model czyli 5 najlepszych graczy dobiera pozostałych 3 plus rezerwowych nadal będzie obowiązywał. Jakby ktoś był zainteresowany jak powstaje nasza reprezentacja i jakie brudne sztuczki szykuje dla wszystkich przeciwników ;) to może zajrzeć tu. Myślę, że na fali DMP niektórzy mogą być ciekawi jak wygląda proces formowania drużyny która będzie nas reprezentować zwłaszcza, że osoby takie jak np. Marios rzadko kiedy piszą coś o taktyce lub o konkretnych rozwiązaniach. Generalnie merytorycznie bardzo ciekawy link i jak najbardziej wart odwiedzania, a takich jak by coraz mniej na naszych forach w ostatnim czasie....
Nie wiem czy będzie jakiś turniej towarzyszący wzorem Gorzowa w zeszłym roku ale mam nadzieję, że tak. Najciekawiej by było gdyby była to parówka zarówno pary wcześniej ustalone - namiastka teamplaya jak i losowane - połączenie ponad podziałami - mają swoje plusy. Mógłby to być całkiem kuszący pretekst do wycieczki na południe a gdyby zabrać się za jej organizację odpowiednio wcześniej wcale nie musi niszczyć kosztami. O ile ktoś nie pojedzie jednym samochodem z Prawdziwym wybrańcem Tzeentcha - Krawatem ;). Jednak podejrzewam, że pomimo wszystko dla większości zainteresowanych jednak nie będzie po drodze i będą w inny sposób niż osobiście śledzić boje naszych reprezentantów. Mam, więc nadzieję, że testowany przy okazji finału poznańskiej ligi BB a następnie WŚ i DMP system relacji live po raz pierwszy zostanie wykorzystany poza granicami kraju. Możliwe, że będzie zapotrzebowanie na wersję anglojęzyczną w końcu gdzie indziej 40ka ma też swoje grono fanów. A po zeszłym roku oraz Euro piłkarskim pojedynek z Niemcami na ETC może mieć dodatkowe smaczki. I to nie tylko dla nas.
Miejmy nadzieję, że tegoroczne ETC będzie przynajmniej tak dobre jak te sprzed roku. A jeśli będzie lepsze to juz wogóle będzie super. No i wszyscy będziemy trzymać kciuki za naszych kwadratowych przyjaciół by Euro wróciło do Gorzowa i by Rogaty Szczur&przyjaciele mieli znowu okazję się popisać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz