sobota, 5 kwietnia 2008

Młotki - głosowanie

No i zaczęło się głosowanie na młotki. Swój głos można oddać tu. Ze swojej strony gorąco zachęcam do wzięcia udziału w tej zabawie nawet jeśli komuś nie do końca odpowiadają nominację bo dobrze by było by się tego nagrody przyjęły w środowisku. A za rok będzie można zadbać o to by nikogo nie zabrakło przy nominacji.
Na forum Glorii dopiero w momencie rozpoczęcia głosowania niektórzy zauważyli, że nie zgłoszony GV w kategorii najlepszej strony. Przy okazji się okazało, że Warszawscy koordynatorzy w ogóle niczego i nikogo nie zgłosili w żadnej z możliwych kategorii. Generalnie mam wrażenie, że stołeczni koordynatorzy w tym sezonie nie do końca fortunnie zostali wybrani. Brat Tomasz już dłuższy czas temu się wycofał ze sceny, natomiast Ciciek z nieznanych mi przyczyn ma duży dystans do wszystkiego co nie wiąże się ze stolicą. I to nie tylko w sensie geograficznym. Oczywiście ma do tego święte prawo które nie mam zamiaru negować ale gracze z Wawy nie powinni się potem dziwić, że coś gdzieś nie jest zgłoszone. Bo jednak by zadabać o swój interes trzeba się interesować tym co się dzieje na scenie turniejowo ligowej. Jestem przekonany, że formuła młotków będzie wraz z kolejnymi edycjami ewoluowała i tak samo będzie ze świadomością graczy. Dzięki temu nawet jeśli koordynator coś przegapi to gracze z jego ośrodka mu przypomną. Jednak narazie najważniejsze by pierwsza edycja w ogóle się odbyła bez większy zgrzytów, tak by kolejne było logiczną konsekwencją a nie próbami reaktywacji idei.

Dlatego pozwolę sobie jeszcze raz wszystkich gorąco zachęcić do głosowania dzięki temu ludzie którzy poświęcają swój prywatny czas dla hobby też będą mieli okazję otrzeć łezkę wzruszenia ;). A że jest bardzo możliwe, iż zarówno zwycięzcom jak i tym którym tym razem się nie uda w przyszłym sezonie będzie się chciało jeszcze bardziej będzie korzyścią dla całego środowiska.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz