wtorek, 29 listopada 2011

Nowy Władca Eteru


Ufff, dzięki Michowi udało się zamknąć konkurs. Mowa końcowa poniżej.
A utajone wyniki ankiety już wkrótce (weekend?). Stay tuned :)

Nadaje Michu. No i nareszcie. Przedstawiamy zwycięzce konkursu podcastowego – zostaje nim Jezo, w pewnych kręgach zwany Jasiem. Gratulujemy! Pięknie wyglada w koszulce czyż nie?

Słit focia jak marzenie. Zdjęcie zrobione w miejscu niewiadomym – Jasiu nie miał nigdy tak posprzątanej kuchni od kiedy mieszka sam.

Konkurs był zażarty a zwycięzca niepewny do ostatniej chwili. Finalny wynik to 12:9 dla Jasia. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom, tak „hostom” jak i zaproszonym gościom. Mamy nadzieję, że bawiliście się przy nagrywaniu równie dobrze jak my przy słuchaniu.

I oczywiście polecamy się na przyszłość – jeśli komuś wena po nocach spać nie daje, niech nagrywa a rezultat śle nam czym prędzej , jak widać to prosta droga do sławy i chwały:) Konkurs pewnie zresztą powtórzymy w przyszłym sezonie, jednak tym razem poszukam jakiegoś innego sponsora:).

Do usłyszenia!

4 komentarze:

  1. Aaa oczywiście wielkie gratki dla Jasia za wygraną ale co ważniejsze i dla niego i Rudzika że udało im się przygotować materiał.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki chłopaki za umożliwienie wzięcia udziału w konkursie. Michowi już piwko postawiłem, mam nadzieję, że Tobie Łysy będzie szansa odwdzięczyć się w okolicach turnieju świątecznego? Dzięki też Kudłatemu i Afro za wzięcie udziału w nagraniu, Rudzikowi za asystowanie i Mamusi za zrobienie mi zdjęcia :*

    OdpowiedzUsuń
  3. I w ten oto sposób tajemnica posprzątanej kuchni została wyjaśniona.

    OdpowiedzUsuń