czwartek, 25 sierpnia 2011

Krok za ETC, krok przed Herezją


ETC czyli Mistrzostwa Świata w Warhammerze za nami czas zatem podsumować wyniki naszej zabawy w typowanie. Top 3 tej imprezy wygląda tak

Niemcy
Polska
USA

Pełne wyniki znajdziecie tutaj
Zatem finalna punktacja typerów wygląda tak:

Skark 4
bOOg 3
Jachu 2
Lord Vampyre 2
Pająk 2
Typhus 2

Wielkie gratki dla Skarka oraz wszystkich którym się chciało skrobnąć swoje wizje astralne ;)

O samym ETC planuje coś stworzyć i to najlepiej w wersji audio ale to jeszcze chwilkę potrwa należy zatem się uzbroić w cierpliwość.

Natomiast póki co mamy przed sobą już w najbliższy weekend Trójmiejską Herezję na którą gorąco zapraszam. Jeśli będzie po prostu tak dobra jak zeszłoroczna na pewno nikt nie pożałuje podróży. A biorąc pod uwagę frekwencje na dotychczasowych masterach oraz to ile ich zostało do końca sezonu to na każdym kolejnym poczynając od tego poziom trudność może tylko rosnąć. Jeśli więc ktoś chce powalczyć o top i prawo okładania cudzoziemców maczugą za rok w Gorzowie to już ma plany na ten weekend. A jeśli ktoś po prostu chce zagrać wymagające bitewki, to patrząc na listę zgłoszonych, też ma plany na ten weekend. Właściwie jak ktoś chce zacnego afterka, to mając w pamięci zeszłoroczny, też ma plany na ten weekend. Jakoś się więc tak składa że wszyscy mam plany na ten weekend. Też.

I nie chopaki mnie nie przekupili szeklami (ani niczym innym) za tą laurkę. Sama tak wyszła :). Inna sprawa, że wysoko zawieszam im tą pisaniną poprzeczkę więc jeszcze mogą mnie znielubić za to. Ale mają wprawę i doświadczenie więc na pewno i wyjdzie kolejny nadmorski klasyk.

2 komentarze:

  1. będziesz się z nami skajpował? :D

    Emeryt

    OdpowiedzUsuń
  2. Spróbuje nagrać kogo się da na Herezji a potem jak najbardziej jest tak opcja :)

    OdpowiedzUsuń