piątek, 3 stycznia 2014

Jest źle i będzie jeszcze gorzej...Nowy rok już na dobre się rozgościł i co niektórzy mnie w to wliczając byli już np. w pracy co nie pomaga w jakimś pozytywnym spojrzeniu w przyszłość. Natomiast jeśli chodzi o nasze ukochane hobby to jest jeszcze gorzej. Grudzień mnie po prostu zmęczył. Przeżyłem cały ten adwentowy maraton karty kredytowej. Kupiłem to co uznałem za stosowne - czyli niewiele - o reszcie przeczytałem w necie i tyle.

No i pewnego razu dumny z swojej postawy i tego że udaje mi się w moim wieku pozostać na bieżąco przeczytałem pogłoski o 7 edycji. A może o 6.5. Źródło plotki do końca nie wie o czym wie ale jego wiedza jest o tyle warta zainteresowania bo podobno ma jedną z większych sprawdzalności.

Przeraziło mnie to i przerosło.Już?? WTF??

Trafiają do mnie argumenty o integracji treści rozbitej po iluś podręcznikach i generalnym ogarnięciu tematu ale i tak sporo ciśnienia jeśli chodzi o tą grę z mnie zeszło. Niepewność jutra połączona z liczbą figurek cały czas czekających na ogarnięcie sprawia, że nie dostrzegam sensu jakiś większych wydatków. Poza...  i tu jest cała lista w Kanbanflow. Ale będzie musiała poczekać bo aktualnie mój pomysł na to hobby to połączenie Herezji Horusa i Kill Teamu. Śliczne, słitaśne, akceptowalne cenowo i wyborne czasowo.

Do tego scenariusze same do głowy wpadają czytając książki.

I chyba czas odrdzewić starą miłość czyli Ghotic

Życzę Wam zatem drodzy Czytelnicy byście rok 2014 przetrwali w tym hobby i co więcej dobrze się przy tym bawili. A formuła tej zabawy to kwestia wtórna.

Zdrówko!!

4 komentarze:

 1. trafne życzenia. nie jest łatwo :(

  OdpowiedzUsuń
 2. 30K jako headline'owy system..... coraz więcej o tym czytam.... figsy są spox.... pojazdy także..... o tempora o mores...... :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. :O ! TO jest zacny pomysł, znaczy, połączyć HH z Kill Team'em! Nadal nie jest to tania zabawa, ale do Kill Teamu na 200 punktów jak ktoś się postara, to 1-2 oddziałki i jesteśmy w domu, a rzeczywiście jest to fantastyczne pole do popisu dla fabułki. Pyszne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ano pomysł zacny. Można by nawet pokusić się o zrobienie mini eventów tego tałatajstwa obok dużych 40stkowych eventów. W końcu jakaś motywacja, żeby zabrać się za modele XD Bardzo dobra skmina m8.

  OdpowiedzUsuń