wtorek, 13 sierpnia 2013

Rogaci przed lojalnymi

I po ETC.
Myślę, że z Michem w najbliższych dniach będziemy się rozliczali z imprezą patrząc na nią z każdej możliwej strony wykorzystując zarówno słowo pisane jak i mówione. Jednak za nim się ogarniemy chwila minie więc musicie się uzbroić w jeszcze trochę cierpliwości.


A w tak zwanym międzyczasie ściągnąłem previewu najnowszego suplementu czyli Black Legionu. I przeglądając te kilka stron na krzyż zastanawiałem się co można zrobić z chaosem by był ciekawszy niż w tej chwili. I by wystawianie marinsów w tej armii nabrało sensu. A nie wyłącznie kultystów których jedynym plusem jest cena. I szczerze mówiąc jeśli przyjąć ograniczenie dwóch stron (bo tyle zajmują zasady w tych dodatkach) na program naprawczy na krucjaty 14+ to nie ma żadnego pomysłu co z tym począć. Może opcja przesunięcia w jakiś sposób terminatorów do troopsów. Potanienie (nierealne) marinsów?
Niestety obawiam się, że dostaniemy tabelkę z traitami plus kilka bardziej lub bardziej przeszacowanymi przedmiatów i niewiele więcej. Przynajmniej z rzeczy wpływających na to co będziemy oglądali na stołach. Niestety.

Ale i tak mój wewnętrzny fanboju gdzieś w środku modli się do wszystkich bogów chaosu bym się mylił. A całość zagadki podobno rozwiąże się 17.08 i do tej daty nadzieja nie umrze.

3 komentarze:

 1. Więcej wiary Panie Coachu :-) na pewno nasi przyjaciele z GW włożą tam nową bombę na trzech defilerach..... wystarczy wierzyć..... :-)

  PZDR z Pruszkowa!

  Brat Tomasz

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiary to mi nie brakuje ale podobnie swiadomosci czym to sie moze skonczyc.
  A demon enginy swoja droga potrzebuja pomocy od strony zasad

  OdpowiedzUsuń
 3. Niby jakiej ? 4-5 hull pointa ? Inva na 3+ ? Potrzebują sensowej obniżki w cenie ( a i to nie wszystkie ), czasem zmiany slotu ( z HS na FA ), a nie wymyślania im zasad z czapy.

  OdpowiedzUsuń