poniedziałek, 14 maja 2012

Robota w wywiadzie


Piłkarskie Euro już, praktycznie za chwil parę a niedługo po nim to właściwe - czyli, oczywiście 40kowe. A, że pojawił się regulamin turnieju singlowego to pomału już nie tylko reprezentanci ale i wszyscy ci którzy po prostu dotrą do Gorzowa w sierpniu mogą zacząć kminić nad swoimi rozpiskami. I szczerze mówiąc nie zapowiada się to na najłatwiejsze zadanie ponieważ regulamin ETC czy też jego singlowego towarzysza jest zauważalnie odmienny od tego co nam organizatorzy zapewniają na co dzień w ramach "ligowej młócki". Wymaga zatem gruntownej analizy co i jak oraz po co i to zarówno u nas jak i przeciwników.
Przydałoby się zatem zrobić jakiś research i popatrzeć jakie rozpiski królują w innych krajach zwłaszcza, że poza granicami częściej się uwzględnia specyfikę Euro i tamtejsze regulaminy turnieji są bardziej zbliżone do tego co będzie w Gorzowie. Zatem i tzw. "mete" mają tam zapewne lepiej ograną. Jedyny problem to odpowiedź na pytanie skąd wziąć obce rozpski turniejowe i to najlepiej takie w wersji pro i zaprojektowane by zabijać.
I tu się pojawia apel do Was drodzy czytelnicy. Jeśli wiecie gdzie znaleźć takie cuda to serdecznie zapraszam do podzielenia się linkami najlepiej w komentarzach bądź na fejsie. Może się to oczywiście przydać naszym reprezentantom oraz wszystkim ich sparingpartnerom którzy będą próbowali grać potencjalne groźnymi/popularnymi buildami. Może się to przydać wszystkim zmierzającym na turniej singlowy organizowany przy okazji ETC a którzy nie do końca wiedzą czego się spodziewać. I może się to oczywiście przydać wszystkim fanom rozkminy którzy muszą czymś zająć szare komórki przed nadejściem 6 edycji. Zatem potencjalne audytorium jest szerokie więc jak się człowiek potknie o coś ciekawego klikając po warpnecie to warto wcisnąć ctrl+C, ctrl+V z adreskiem.
W sumie to inspiracją do tej notki był Jachu który jako pierwszy wyrwał się przed szereg i dał ciekawy namiar. Natomiast ja patrząc za zachodnią granicę napotkałem na ciut mniej ciekawy wywiad z kapitanem reprezentacji Anglii i to zarówno na nasze, traumatyczne, DMP, jak i oczywiście ETC.

A Wy coś macie?

3 komentarze:

 1. Hi guys.

  I will reveal something from our ETC kitchen. We are in army tweaking phase and we planning some training camp close to army submissions deadline for final test and tweaks. Ok, that sounds normal for all of us. I start with video reports on my website and some are and in future will be from this training games. Even videos are in Czech language I hope, that you can understand main idea, army lists and battle flow.

  There is one of ETC tweaking video: http://www.jirikocman.cz/2012/05/video-battle-report-001-dark-eldar-vs-tyranids-1850pts/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hi!

   Nice and clear. I was able to understand almost all and "Goran armed with beer" was just what one may expect from Czech players :)

   We will be watching You then :)

   Usuń
  2. Perfect!

   Some Czech players are vulnerable to alcohol :)

   Usuń