środa, 9 maja 2012

Drużynowe boje


No i w końcu udał mi się dotrzeć do stolicy podziemnych pomarańczy dzięki czemu mieliśmy okazję z Michem usiąść przy mikrofonie. Jednak patrząc nawet w niedaleką przyszłość mam wrażenie, że będziemy musieli się jednak przeprosić z skypem, przynajmniej jeśli nasze nagrywki mają mieć cokolwiek wspólnego z regularnością.
Jednak koncentrując się na tu i teraz zapraszam do odsłuchu kolejnego podcastu dzięki któremu rozliczenie z tegorocznymi Drużynowymi Mistrzostwami Polski, pomału, będzie można uznać za zakończone. A stwierdzeniem, że nie tylko DMP się załapało do tematyki tego odcinka chyba już nikogo nie zaskoczę bo to że nasz słowotok jest odwrotnie proporcjonalny do późniejszej edcyji to już poniekąd nasz trademark.

Ok to gorąco zapraszam do odsłucj i jedziemy:

Podcast nr 21 Drużynowe boje

3 komentarze:

 1. Dokladnie tak, nie mowilem abys mniej pisal;) Tylko wydawalo mi sie odpowiednim aby zagrywke Romka (ktora smialo zasluguje na Highligty sezonu;) ) opisal wlasnie Michu, a nie inny Gall;)
  Edek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I masz nauczkę na przyszłość - osobom w podeszłym wieku należy zapisać na kartce bo inaczej przekręcą i nie zrozumieją :)

   Usuń
 2. Wymieniony Cylindryk nawet palcem nie kiwnął przy DMP :P

  OdpowiedzUsuń