sobota, 19 maja 2012

Podcast nr 22 Po DMP przed ETC i patronat


Właściwie to tytuł mówi wszystko. Może powinno się do tego jeszcze dołożyć wzmiankę o Młotkach i ich niezmiennie kiepskiej kondycji i będzie pełen zakres tematyki. No prawie pełen, bo oczywiście tu i ówdzie nie wyrobiliśmy na zakrętach dyskusji by się obudzić na jakiś manowcach ale to już nasz treademark więc nikt chyba nie będzie tym zaskoczony.
Tak więc dla zainteresowanych wspomnianą tematyka oraz dla tych trochę mniej zainteresowanych podaję link oraz gorące zaproszenie do odsłuchu:

Podcast nr 22 Po DMP przed ETC

Z ciekawostek Emeryt prosił o objecie patronatu nad inicjatywą Story of the Month co z wielką radością uczyniłem zatem możecie się spodziewać twórczości literackiej, bądź linków do takowej oraz możliwości bawienia się w krytyków literackich poprzez głosowanie na najlepsze, Waszym zdaniem, opowiadania. Szczerze mówiąc bardzo się cieszę na tą akcję bo wniesie ona spory powiew świeżości na tego bloga i przełamie trochę pewien turniejowy monotematyzm który tu króluje.

3 komentarze:

 1. Sorki panowie ale końcówki to była lekka mordenga. Szczerze to liczyłem czytając zajawkę że powiecie o wszystkich kandydaturach, rozkladzie glosow albo pochylicie sie nad regulaminem ETC czy ESC.

  To tak moim skromnym zdaniem.

  Pozdr

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakbyś miał wąsy to może by się ktoś przejął, a tak? Ot, jakiś random bzdury wypisuje :D

  Pozdro
  Drops

  OdpowiedzUsuń
 3. Trej, Michu nie dziala wam filtr przed botami :P

  OdpowiedzUsuń