wtorek, 28 czerwca 2011

Przypominajka, że mikrofon nie gryzie


Powiem szczerze, że gdy z Michem ogłaszaliśmy konkurs na Wasze nagranie w jubileuszowym podcaście nie spodziewałem się ilości odpowiedzi która sprawi że słuchawki staną się dla nas równie integralną częścią ciała co dla Mechanicusów. Jednak myślałem, że jakiś odzew będzie a póki co sytuacja jest prosta i to nawet bardzo - wysyłasz wygrywasz ;).
Inna sprawa, że do terminu przeszło miesiąc więc dramatyzować nie zamierzam bo i powodów nie dostrzegam. Uznałem jednak za stosowne napisać jakąś przypominajkę bo trochę się aktualnie dzieje. Plotki o 6 edycji. Zmiany w krasnalu (podobno - dopóki nie zobaczę to nie uwierzę). Regularne plotki o kolejnych armiach. Zbliżające się ETC. G&C i Syrenka. Słowem jest o czym rozmawiać. Zwłaszcza jeśli doliczy się i te stałe tematy jak np. Stary Kodeks Chaosu.
Technicznie też nie ma większego problemu z takim nagraniem. Na dobrą sprawę wystarczy jakaś komórka z dyktafonem - cokolwiek ponadto to wartość dodana. Zresztą jeśli chce się nagrać to z kimś to też nie ma problemu Skype czy inne komunikatory uporają się z wieloma kilometrami.
Jak widać wystarczy koncept bo realizacja nie nastręcza problemu. A koncept przy tej ilości tematów również nie powinien generować problemów. Droga do sławy i wycieczek w miejsca pracy stoi otworem. ;)
Zapraszamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz