środa, 19 października 2011

Władca Eteru, czyli Łysy zrobił koszulkę


Najwyższa pora by zamknąć konkurs podcastowy o czym poniżej skrobnął Michu. Ale zanim do tego dojdziemy na prośbę b00g'a daję cynka o nowym blogu w naszym ojczystym języku:
http://www.megazord.eu/Pomysł jest taki by recenzować pracę listy sędziowskiej. Nie wiem czy to się przyjmie - pożyjemy zobaczymy a póki co trzymam kciuki za autora.

Nadaje Michu. Łysy zrobił koszulkę. I oddając sprawiedliwość zrobił to już jakiś czas temu. Tym razem to ja (wyjątkowo, oczywiście) wybitnie zawaliłem terminarz – początek roku akademickiego nie zostawił mi wiele czasu na zabawy około-czterdziestkowe, wypełniając dokładnie czas uczelnianym chaosem, porównywalnym jedynie z „sami wiecie jakim kodeksem”. Niemniej nadszedł czas na ponowne przemyślenie priorytetów, czego pierwszym efektem jest niniejszy tekst.


Władca Eteru – i wszystkie laski na turnieju Twoje...

Konkurs podcastowy uważam za zakończony.  Trej obmyślił koszulkę, której wzór można podziwiać powyżej. Jest „męska” jakby to powiedział znany gildiowy moderator. W dodatku wywołuje u mnie niejasne skojarzenia erotyczne,  Chociaż niektórym to się ponoć wszystko kojarzy... Wracając do tematu – przed Wami, drodzy Słuchacze, została jeszcze robota do wykonania. Nie dość, że postanowiliście wysłuchać dwóch konkursowych podcastów, to jeszcze teraz przyjdzie Wam kliknąć i wybrać jeden z nich. Ankieta znajduje się tradycyjnie na końcu tekstu, a głosować można przez dwa tygodnie od chwili publikacji tekstu. Gospodarz zwycięskiego podcastu otrzyma koszulkę w wybranym rozmiarze. Wybranym przez siebie oczywiście. Zapraszam zatem do głosowania. Tylko proszę nie oszukiwać :)

3 komentarze:

  1. Fajnie by było jakby zwykly zjadacz figurek mógł sobie też od Was koszulkę kupić. Np z logo podcastu.

    OdpowiedzUsuń
  2. To jest w tak zwanych "planach" - póki co wydaje się nam, że dostępne systemy sprzedaży, niewymagające dużo czasu z naszej strony są zbyt drogie jak na nasze warunki - koszulka wychodzi prawie 50 zł. Ale temat powraca więc rozejrzę się jeszcze:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dokładnie - jest tak jak Michu napisał - na pewno chcielibyśmy korzystać z jakiegoś gotowca do dystrybucji czyli zakładamy gdzieś konto wrzucamy wzory i oni już się zajmują resztą. Ale takie coś jednak trochę kosztuje co się przekłada na cenę koszulek/gadżetów. Ale mnie już tak nosi by to zrobić choćby dla własnej radochy, że to nie jest pytanie "czy" a raczej "kiedy"

    OdpowiedzUsuń