czwartek, 16 grudnia 2010

ETC wraca!


ETC w 2012 roku wraca do Gorzowa!
Czyli latem za już nie całe dwa lata będziemy mieli okazję oglądać na własnym podwórku nie tylko nasze piłkarskie orły ale też reprezentację która jest faworytem w tym w co gra.
Wydaje mi się, że właśnie tegoroczne złoto naszych w 40sce miało trochę przełożenie na wyniki głosowania i batalii między naszymi a serbskim Nowym Sadem. Bowiem łatwo dostrzec, że Gorzów wśród okrągłych zdecydowanie wygrał i może to wynikać z zainteresowania u innych jak to u nas wygląda. Bo przecież nasi reprezentanci nie zdobyli tegorocznego złota przypadkiem a raczej potwierdzili nim od lat wysoką formę która objawia się choćby tym, że na Euro jeszcze żadnego starcia nie przegrali. I choć na pewno nie można odmówić serbskiej prezentacji sporo uroku to jednak zainteresowanie naszą sceną turniejową i jej zapleczem okazało się być dla niektórych z głosujących kapitanów silniejszym magnesem. Na nasze szczęście.
A samej imprezy szczerze mówiąc już się nie mogę doczekać. I pewnie jak tylko będę miał okazję postaram się maksymalnie udzielać przy czymkolwiek z nią związanym. Nawet jeśli miałoby to być noszenie stołów w niedzielny wieczór. Ale to dopiero za wiele miesięcy a w tzw. międzyczasie Szwajcaria.
Też ładny kraj.

9 komentarzy:

 1. Z tym noszeniem stołów zapomniałeś dodać, że w gratisie dorzucasz wiązankę jobów i marudzenia :)

  A co do ETC to cieszę się, tym bardziej, że jak ostatnio gadaliśmy na ten temat to odniosłem wrażenie, że serbskie dziewczyny i piwo były nie do pokonania:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze mówiąc total się nie spodziewałem zwycięstwa Gorzowa. Myślałem, że jednak prezentacja wygra z prehistorycznymi wspomnieniami ale na szczęście się myślałem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem szczerze że trzeba SOLIDNIE popracować nad miejscówką... To co zaprezentowali Serbowie było naprawdę top-notch, ani się umywające do sali gimnastycznej z niedziałającą klimatyzacją (bo dyrektor wyjechał i nie powiedział panowi Zenkowi że może dla nas włączyć klimę) jaka była dostępna w Gorzowie w pierwszych dwóch latach istnienia ETC.

  OdpowiedzUsuń
 4. To co było widać na niektórych zdjęciach wyglądało jak nasze EXPO ;) Te w Munster chyba podobnie, ale mogę się mylić - widziałem parę zdjęć, nie było mnie tam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Każdy nasz duży turniej wygląda lepiej niż Munster.

  Bardzo dobrze że w Polsce. :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Ilonka nie jest zachwycona... ale jakoś ją udobrucham :P

  OdpowiedzUsuń
 7. @hortwerth Bez przesady z tą serbską miejscówką - tą gorzowską w potencjalnej prezentacji też można by tak sprzedać by 4 litery urywała.
  Natomiast pilot od klimy na pewno nie zawadzi - to fakt :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Z innej beczki - ale świątecznie się zrobiło z tym logo :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tylko mikołaj jakiś łysy...

  OdpowiedzUsuń