poniedziałek, 1 listopada 2010

Podcast i Szczecin

W poprzedniej notce pisałem, że z relacją z Halo Stars związana jest akcja specjalna którą ku mojemu zdziwieniu udało się dopiąć i teraz jej efekt niniejszym z Michem prezentujemy czyli podcast z24cala.
Tadam.

Na początku nasza koncepcja była taka by każdy odcinek powielał jakąś formułę i miał stałe działy itp itd. ale z czasem doszliśmy do wniosku, że lepiej po prostu nagrać coś jak jest temat a jak go nie ma nic na siłę nie wymyślać i nie tworzyć. Zresztą z doświadczenia wiem, że takie próby cyklicznego nagrywania jakiejś sformatowanej audycji mogłoby przerosnąć nasze pokłady samodyscypliny które swoją drogą zbyt głęboko nie sięgają. Nie jesteśmy więc w stanie zagwarantować, że podcast będzie stałym elementem ale postaramy się zapewnić mu cykliczną nieregularność i przy różnych okazjach ważnych dla hobby siadać przy mikrofonie i nagrać coś na czasie.
Ponieważ mistrzami obróbki dźwięku nie jesteśmy poszliśmy na wariant saute i zostawiliśmy wszystko jak było nagrane dzięki czemu efekt końcowy jest w 100% zgodne z naturą. Jest trochę ciche ale przy volume na full z spokojem do odsłuchania a następnym razem będziemy mieli to na względzie już przy nagrywaniu więc postaramy się o poprawę.
A teraz już zapraszam na wywiad Micha z Trejm pt.:
Łysy jedzie do Szczecina.
UWAGA nagranie zawiera wulgaryzmy swoją drogą nie do uniknięcia przy naszej koncepcji.
Prawym w link jeśli ktoś chce pobrać plik by go gdzieś przerzucić do odsłuchu np. na telefon.

13 komentarzy:

 1. Pomysł fajny, bo nowy i fajnie móc sobie posłuchać.
  Wrzucenie tego bez żadnej obróbki powodowało czasem problemy w odbiorze, ale przynajmniej dzięki temu zachowały się takie perełki jak "idę wypuścić kota" ;)
  Ale chłopaki ZA DŁUUUUGO! Udało mi się odsłuchać 15 minut, bo akurat stałem w korku i nie miałem nic lepszego do roboty. Ale później stwierdziłem, że w tym wywiadzie nie było nic na tyle interesującego, żeby chciało mi się do niego wracać. Ja nawet przy wódce nie mogę słuchać Łysego nieprzerwanie przez 40 minut ;)

  Podsumowując, następnym razem albo mieć jakiś plan dyskusji i gotowe pytania, albo przyciąć całość, tak max 10-15 minut i będzie super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mała uwaga merytoryczna.
  Warboss w 30 orków nie sypie się z CR. Indep jest traktowany jako osobny model tylko do końca wymiany ataków. W CR znów odział jest traktowany jako jedność.
  Także gdyby Miły ich miał w fali orków na pewno by był silniejszy.

  Co do pomysłu i wykonania. Mi się to słuchało wyśmienicie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. e tam, pal licho, że długie. słuchało się dobrze, jakość też imho całkowicie wystarczająca.

  dobry turniej był. pokazaliśmy lojalistom, gdzie ich miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo zacne, przyjemnie się słuchało i czekam na więcej : )

  OdpowiedzUsuń
 5. Podcast pierwsza klasa. Ja chce więcej takich materiałów.

  Co do Daemonhunterów to mam nadzieję że jeszcze światu co nieco ta armia na nowym kodeksie pokaże ;)

  Pozdrawiam i czekam na kolejne podcasty.
  Inkq

  P.S. Świetnie się to słucha podczas malowanie/konwertowania/pisania pracy inżynierskiej :D

  Czekam z niecierpliwością na kolejne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze wtrące.
  Sukces podkasta leży w jego nagraniu na żywo. Co by nie powiedzieć ale zarówno Trej jak i Michu (jak całe środowisko Trójamiasta) mają mega fajne podjeście do tego hobby. I słuchając ich spostrzeżeń uśmiech nie znika ani na chwilę.
  Fragmenty o "geniuszu taktycznym w sprawie krootów i lasu" jak i "monitoring -zmechanizowane grupy ochrony" puściłem nawet rodzeństwu, i po raz kolejny ucztowałem wyciskając kolejny łzy :D

  Człowiek znów bał się że spotka z wywiadem typu "ale jestem genialny". ale nic z tego. Łysy jak zawsze nie zawiódł i po raz kolejny opisał wszystko z odpowiednim przymróżeniem oka :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Super pomysł. Chętnie czegoś takiego wysłucham w przyszłości byle nie za często bo niestety sporą wadą podcastów jest to że zdarza im się pojawiać w stadach i człowiek po prostu nie ma kiedy tego wysłuchać

  Ale relacja super. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Miszczu... Michu nie ma nic wspólnego ze środowiskiem Trójmiasta, a Łysego to my im co najwyżej wypożyczamy, ale nadal jest naszą prawowitą własnością :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Łysy, myślałem, że z taką urodą ty trafisz do holyłudu albo tefałenu co najmniej a nie do radia ;)
  Bardzo fajnie się słuchało, dobry pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jestem służbowo związany z morzem :)

  P.S. Serwer miał chwilowe problemy ale już działa.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo mi się podobało. Co prawda wole wysłuchiwać relacje Łysego na żywo i przy piwku niż przez słuchawki sprzątając

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzięki za wszystkie miłe słowa :). Postaramy się by nie był to jednorazowy wyskok a jednak jakiś w miarę stały punkt programu.
  Nad detalami będziemy pracować ale samej głównej koncepcji czyli rozmowa dwóch ziomków ruszać nie będziemy bo jak widać spodobała się.

  OdpowiedzUsuń
 13. Podcast jest MEGA - ubawilem sie po pachy sluchajac. Relacja jak najbardziej pro :)

  OdpowiedzUsuń