środa, 8 maja 2013

Biało czerwone z24cala


Miałem już napisaną całą notkę o tym jak nam z Michem udało się przekonać innych, że warto nas wziąć na ETC. I jak nam daleko do składu reprezentacji było kiedy w zeszłym roku bawiliśmy się w korespondentów wojennych w Gorzowie. I o tym jak chcieliśmy zostać baronami Sealandi by tylnimi drzwiami się wkręcić na światowe Mistrzostwa Warhammera.

Niestety wspaniały Mac OS mnie przerósł i zanim odkryłem gdzie jest ctrl+Z było po ptokach. Cóż. Ominęło was sporo wodolejstwa i półtorej anegdotki więc w sumie jesteście do przodu. Przynajmniej patrząc na sprawę między wskazówkami zegara.

Dobrze znany już tegoroczny skład reprezentacji to:
 
Vladdi (kapitan)
Skark
Karkówa
Raca
Zły
Michu
Romek
Typhus

Coach Trej.

Armie póki co są tajne i dyskutowane. W sensie nie zna ich nikt. Choć oczywiście niektóre rozwiązania narzucają się same. Ale to też powoduje że można wnioskować iż innym też do rozpisek wlazły z buciorami. Zatem trzeba zaskoczyć ich kontrą. I tak dalej...

Jak łatwo się domyślić w tym roku nie za bardzo będziemy mieli moce przerobowe, żeby imprezę relacjonować na gorąco ale postaramy się pewnie wynagrodzić to po fakcie jakąś szeroką relacją. Natomiast z pewnością przed sierpniem pojawi się tu jeszcze kilka notek na temat, choć oczywiście będziemy się starali nie zanudzić Was tym. I raz po raz zaproponować coś z zupełnie innej bajki.

I coś takiego już wkrótce ;)

3 komentarze:

 1. Wazne, zeby Nasi mieli moce przerobowe mielic tych, zza granicy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widze ze reprezentacja zyskala patronat medialny ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Się okaże czy taka ilość prasy w reprze ją wesprze (ale mi się zrymowało) czy wręcz przeciwnie :)

   Usuń