środa, 10 kwietnia 2013

Story of the Month - antologia vol. 1Pewnie trochę czasu minie zanim mi albo Michowi (knuje tak, by to był On) uda się napisać recenzję dzieła autorów skupionych wokół inicjatywy Story of the Month. Zwłaszcza, że jak widać, ostatnim czasy, mamy problemy by choćby nadążyć za kodeksami. A, że nie zapowiada się byśmy mieli mieć więcej czasu (co wywołuje refleksje szerszej natury nad zasadnością ciągnięcia niektórych tematów) to mam poczucie że niektóre tematy przeciekają mi przez palce. Postanowiłem, zatem że w taki razie póki co choć dołożę swoją cegiełkę do promocji Antologię opowiadań o której Emeryt chyba już pisał na wszystkich forach w tym kraju. Ale może ktoś jeszcze się nie natknął bądź co gorsze cały czas się waha czy warto ściągnąć.
Nie warto się wahać.
Przynajmniej patrząc na efekt końcowy oraz na te opowiadania które zdążyłem przeczytać.
Zatem warto spróbować, zwłaszcza że to jest wyborna okazja by się przekonać do tej inicjatywy jeśli ktoś jeszcze nie miał czasu bądź przekonania. I na koniec jeszcze przekazuję głos promotorowi całej zabawy Emerytowi:

Z dumą prezentujemy najjaśniejsze perełki wyselekcjonowane z pierwszego roku istnienia Story of the Month.
Zapraszamy do ściągniecia naszej antologii opowiadań osadzonych w czterdziestym millenium
Story of the Month
Czym jest SotM? Zwykłym konkursem? Z całą pewnością nie. Jest to idea. Przez naszą działalność chcemy pokazać, że w Polsce jest wielu zdolnych ludzi potrafiących pisać opowiadania. Świat Warhammera 40.000 jest naszym hobby, pasją i czymś, czemu poświęcamy dużą część naszego życia. Dzięki Story of the Month dajemy innym możliwość wczucia się w twórców tego świata, którzy mogą dodać do niego barwne historie i postacie nie ustępujące nawet na krok tym stworzonym przez autorów ze stajni Black Library. Tym właśnie jest Story of the Month - możliwością tworzenia, ekspresji. Szansą na wykazanie się kunsztem pisarskim dla absolutnie każdego.
Jeśli opowiadania zamieszczone w antologii Cię zainteresują, zachęcamy do zapoznania się z resztą prac, które możesz ściągnąć na stronie SotM
No i oczywiście jeśli czujesz się na siłach, spróbuj wystartować w kolejnej edycji naszego konkursu - prócz wiecznej chwały czekają również nagrody książkowe od Fabryki Słów i Paradoksu. Zarejestruj się na największym w Polsce forum o Warhammerze 40.000 - Gloria Victis i pisz śmiało!
Idąc z duchem czasu zachęcamy też do polubienia fanpage'a SotM na FB
BTW: Antologia w wersji papierowej będzie miała swą premierę już w kwietniu, przy okazji Drużynowych Mistrzostw Polski Warhammera 40.000. Każde z większych środowisk wh40k w Polsce dostanie również po kilkadziesiąt egzemplarzy do rozdania na swych turniejach lokalnych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz