poniedziałek, 17 września 2012

Gratulacje dla ....


... polskich firm zajmujących się figurkami.
Za co?
A za to:

They want to make all the weapon options/units available they can to “stop little companies springing up in Poland”.

Te słowa to cytat z przedstawiciela Forgeworldu na Games Day'u w Australii. Nie dość, że zauważyli to jeszcze oddech na plecach czują. Dobra robota!

Kiedyś kraina nad Wisłą głównie powergamerami z których ci najbardziej power trafiali do reprezentacji płynęła a teraz pałeczkę przejęli rzeźbiarze, odlewnicy (?) i innymi niezbędni zawodnicy i zawodnicznki w tym biznesie. Miejmy nadzieję, że za rok i jedni i drudzy będą dominować na swoich poletkach, a póki co jeszcze raz wielkie gratulacje dla całej branży. Mamy nowy produkt narodowy -figurki, gdzieś między oscypkiem a wódką ;)

A dla ludzi którzy by chcieli wiedzieć co się dzieje na rynku i co nasze "little companies" wydają, ale średnio mają czas klikać w te wszystkie linki polecam naprawdę zacny blog:


Dużo szybkich aktualizacji, sam konkret i zero wypełniaczy, słowem nic tylko śledzić.

4 komentarze:

 1. Dobre, dobre, wielce dobre!
  Aż pozwoliłem sobie przywołać jako źródło w naszym "forge'owym" temacie: http://chestofcolors.com/forum/viewtopic.php?p=159737#p159737

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie chce mi sie rejestrowac na CoC, ale powiedzial to nie przedstawiciel FW, tylko Jes Goodwin, mowiac o tym, co GW zamierza robic z przyszlymi modelami. Do boksow maja byc dodawane wszystkie mozliwe opcjonalne bronie. A kiedy, nie wiadomo.

  OdpowiedzUsuń
 3. No może dziady przestaną dawać 1 wyrzutnię rakiet do jednostek, które mogą mieć ich 4 na 5 modeli.

  OdpowiedzUsuń