wtorek, 5 czerwca 2012

Story Miecha


Swego czasu, zadeklarowałem się Emerytowi, że ten skromny blog będzie patronował cyklicznemu konkursowi o wdzięcznej nazwie Story of the Month, którego przedmiotem jest opowiadanie w świecie 40stki. Główne miejsce akcji zabawy konkursowej to forum Gloria Victis które pomału staje się mekką naszych klimaciarzy co patrząc na jego rodowód i kontekst lokalny może zostać określone jako chichot historii.
Ale nie o tym, nie o tym ....

Do końca mięsiąca można głosować na najlepsze historie z 4 odsłony rywalizacji której tematem było "Znalezisko". Opowiadanie konkursowe można pobrać z tej strony, natomiast głosować można albo na GV albo na tym blogu poprzez komentarze - koniecznie podpisane. Serdecznie zapraszam do przeczytania a potem głosowania. A może ktoś się skusi i w kolejnej, piątej, edycji sam weźmie udział zwłaszcza, że temat gorący bo "Ogień"? Zainteresowanych odsyłam tu.

Niezależnie od swoich zapędów literackich/grafomańskich (niepotrzebne skreślić) warto się inicjatywie przyglądać bo jest nieźle a będzie jeszcze lepiej. Jestem po prostu przekonany, że z każdą kolejną edycją poziom się będzie podnosił. No i ciekawie przeczytać coś co ma w sobie słowa bolter i chaos a nie jest rozpiską.

1 komentarz: