piątek, 15 czerwca 2012

Prosimy o trzymanie się tematu....


Miałem w planach coś skrobnąć o nowatorstwie rozpisek które powstały przy okazji Battle Cannonona, tudzież o jego braku - opinie w tej sprawie są dosyć mocno podzielone. Apowiedziałbym nawet bazując na moim wykształceniu - spolaryzowane. Jednak proza życia - tak Euro - zgadliście sprawiła, że częściej w ręku miałem pilota niż klawiaturę. Na szczęści Michu ma luźniejsze podejście do takich infantylnych rozrywek i wykazał się refleksem wystosowując poniższy apel:

Nadaje Michu. Słuchajcie ludziska – jest sprawa. Pomysł wpadł mi do głowy w ostatniej chwili więc, nie ma chwili do stracenia. Ale od początku.

Jedziemy z Łysym do Olsztyna. Granie, jak granie – coś tam pokulamy. Dodatkowo jest knajpa, mecz i znowu pewnie nie pozwiedzamy perły województwa warmińsko-mazurskiego (nie żebym się spodziewał). Jednak przede wszystkim - będziemy mieli mikrofon. Plan jest taki, że złapiemy Skarka, naszego Kapitana i wyciągniemy z niego ile się da o ETC. Obawiam się, że będę musiał złapać też Treja, znając jego dziwne skłonności do grawitowania w stronę afterka, więc trzymajcie za mnie kciuki, a jakbyście Go spotkali wieczorkiem przypadkiem, to spytajcie czy już podcast nagrany :).

Słuchacze podcastu zapewne orientują się, że czasami miewamy problemy z trzymaniem się tematu. W celu zapobieżania takiemu obrotowi sprawy a i dla większej zabawy, otwieram niniejszym pole do popisu dla Was, Drodzy Czytelnicy – piszcie w komentarzach co chcielibyście się dowiedzieć od Skarka. O co mamy spytać? Co jest niejasne? Co jest dla Was ciekawe? I pamiętajcie – jeśli nic się nie pojawi, to istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo, że jedyną sensowną informacją jaką otrzymacie będzie aktualne pogoda i jakość piwa w knajpie.

Zatem piszcie czym prędzej i do usłyszenia po weekendzie.

P.S. Przypominay o nakryciach głowy w Olsztynie! Ja upatruję tu głównego źródła punktów...

1 komentarz:

 1. Pomysl z czapkami ma sporo wspolnego z :
  http://iseeahappyface.com/upload/silly-hats-only828.jpg
  ;)
  Pytanie do Skarka:
  -Polska vs Czechy, ile bedzie?:D

  OdpowiedzUsuń