czwartek, 8 września 2011

eM o ETCJuż trochę czasu minęło od ETC czyli imprezy określanej jako Mistrzostwa Świata w Warhamerze wypadałoby by coś na jej temat pojawiło się na blogu. Początkowo miałem plan jechać w roli korespondenta jednak za sprawą różnych innych obowiązków koncepcja ta nie doszła do skutku. Trudno mi więc samemu coś powiedzieć i muszę się zdać na innych. I pierwszym "innym" którego zaprosiłem do mikrofonu był eM który był, widział oraz sędziował. A teraz opowiada. I do odsłuchania tego co powiedział gorąco zapraszam.

Podcast nr 13 eM o ETC - EDIT: zmieniony serwer do odsłuchu online na razie. Spróbuję znaleźć jakieś miejsce by można było również pobrać.

Za wszelkie niedociągnięcia techniczne gorąco przepraszam ale Michu przed wyjazdem w szeroki świat wręczył mi mikrofon i dorzucił słowo otuchy - "Działaj". Zatem działałem :)

11 komentarzy:

 1. "Plik podcast_nr_13_eM_z_ETC.mp3 został usunięty z serwisu WyslijTo.pl."
  jezo

  OdpowiedzUsuń
 2. W sumie ciekawy pomysł z komentarzem na żywo z turnieju, choć zwykle to ciężkie no bo jak już jedziesz to grasz i niewiele czasu zostaje. Odnośnie samego ETC to większość odczuć mam podobnych, generalnie niestety jest to impreza strasznie napięta czasowo więc jeszcze dalekie i rozrzucone noclegi zdecydowanie nie skłaniają do jakiejkolwiek integracji. Warto by pomyśleć, żeby rozlokować graczy w miarę "blokami tematycznymi", bo np. jak mówi eM (zakładam, że to ten ziom podobny do Vodeckiego) w naszym bunkrze z 40k mieliśmy tylko kilku sędziów niemieckich.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wrzuciłem na wrzute :) Póki co tylko odsłuch online ale postaram się znaleźć serwer z opcją pobrania.
  Nie wiem co chopaki z wyślijto.pl wymyślili ale dowiem się :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Rok temu było dokładanie to samo. Drużyny rozrzucone po całym miasteczku, a przygotowanie techniczne do turnieju pozostawiało wiele do życzenia. Ale były normalne odblaskowe koszulki! Nie wiem co się w tym roku stało.

  OdpowiedzUsuń
 5. Były koszulki z wprasowanką jakiegoś patyczkowego ludka. I to jeszcze nie dla wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 6. Normalnie jestem z Ciebie dumny Łysy:) Chociaż w partiach solowych na początku i końcu było czuć, że robisz je z obowiązku:)

  Co do ETC to teksty że były "problemy z serem" są dobre... Żałuje, że byłem poza kontaktem jakimkolwiek...

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba trochę więcej niż dwa ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bo wiesz Michu ja jestem zaradna bestia ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. da radę poprawić już ten serwer, coby się zassać dało?

  Emeryt

  OdpowiedzUsuń
 10. Proszę:

  http://earthisflat.net/download/podcast/podcast_nr_13_eM_z_ETC.mpeg

  OdpowiedzUsuń