czwartek, 12 grudnia 2013

Cyfrowe Pachołki Inkwizycji czyli podcast nr 38


No to dalej próbujemy z Michem nadążyć za Genialnym Wydawcą i jego obłędnym już tempem. Nie da się ukryć, że chronologia nam trochę się wymknęła spod kontroli ale jest to spowodowane czynnikami 3cimi nad którymi kontrolę mieliśmy niewielką.

No ale w końcu się udało i możemy zaprosić Was do odsłuchu nasz popisów na mikrofonie zainspirowanych kodeksami Siostrzyczek i Inkwizycji. Zbyt merytorycznie nie jest ale to już trademark, jest za to bogactwo tematów bo do tych będących punktem wyjścia oczywiście się nie ograniczaliśmy. Ale to też trademark.

Podcast nr 38 - Cyfrowe Pachołki Inkwizycji

1 komentarz:

 1. Hej :)

  Fajny podcast

  Demony niestety nie mogą wziąć Inkwizycji bo Come the Apocalypse :( ("Simply put, this kind of alliance cannot occur" - s. 112 RB). A szkoda.

  Wszyscy mielibyśmy inkwizytorów z czaszkami, nikt nie miałby działającego Scouta a ja grając White Scarsami nie miałbym dylematu "czy wykupywać Kor'sarro Khana by mieć Scout czy raczej tą inwestycję odpuszczać ;-)

  Też nie wiem co myśleć o inkwizycji. Bardzo podoba mi się opcja by Inkwizytor stał na czele krucjaty w którą zaangażowane są siły Gwardii i Kosmicznych Marines. To takie epickie, fluffowe i w ogóle. Ale rzeczywiście ten trzeci detaczment to jakkoś tak ma nie po drodze z balansem ;-)

  Pozdro :)

  OdpowiedzUsuń